Synopsis

Synopse ~ 1x12

5. ledna 2012 v 14:30 | Lucy*
JAKE SE VRACÍ A NABÍZÍ CASSIE MOŽNOST ZJISTIT CO SE STALO PŘED 16 LETY - Jake se vrací do přístavu Chance Harbor varovat Cassie, že pokud nezjistí, jak byl její otec zabit v lodi při požáru před 16 lety, tak se setká se stejnou smrtí. Tak navrhne, extrémně nebezpečnou metodu, kterou nakonec odhalí, co se stalo v ten osudný den, ale Adam a Diana mají podezření, že má postranní úmysly. Ve snaze zmocnit se síly se Charles a Dawn snaží na palubě dostat Ethana (Adam Harrington) jako spojence. Faye uvízne v nebezpečné situaci, když se jeden z přátele Leeho, Callum (Michael Graziadei) zastaví v obchodě.

Synopse ~ 1x11

28. prosince 2011 v 11:49 | Tery
Faeyno pátrání po síle ohrožuje kruh - Cassie žádá Adama o pomoc, když se chce podívat do otcovy minulosti a jejich hledání je zavede na děsivě známé místo. To také znovu roznítí dávnou lásku, když Adam, naštvaný, že tráví čas s Cassie, ji pozve na Fire/Ice ples. Ale kvůli jejímu přátelství s Dianou je Cassie nucena dát překvapivou odpověď. Ve snaze Ethana být lepším otcem a k Adamově zděšení se nabízí jako garde na ples. Faye žádá Leeho, aby jí pomohl s kouzlem, které by jí poskytlo individuální magii. Bohužel, kouzlo má nějaké vedlejší děsivé účinky, že téměř zničí Kruh.


Synopse ~ 1x10

28. prosince 2011 v 11:42 | Tery
Cassie odhalí její největší tajemství; Stefanie Kramer a Grey Damon (hortující hvězdy) - Cassie se obrátí na Adama, když odhalí tajemství o sobě, které potřebuje utajit před Kruhem, včetně Diany. Mezitím je Diana nadšená, když jí babička Kate pozve na náštěvu, ale Charles svojí matku Kate podezřívá, protože má neobvyklý zájem o Cassie. Mezitím Faye rekrutuje tajemného cizince jménem Lee, aby jí pomohl s kouzlem, které by mohlo navždy změnit rovnováhu kruhu.

Synopse ~ 1x09

28. prosince 2011 v 11:36 | Tery
Faye vyvolává potíže ohledně Cassie a Jakea - Cassie a Jake se bádají v Cassiině rodině ze strany otce, ve snaze najít více o minulosti a proč jejé síly mají možnosti mimo Kruh. Mezitím se Adam snaží chránit Cassie, když Faye dokazuje, že před nimi Jake může skrývyt něco nebezpečného. Stejně tak je Adam znepokojen, když Melisin bratranec Holden přichází do města a zaujímá Dianinu pozornost. Silné posuny mezi Charlesem a Dawn ohrožují jejich plán.

Synopse ~ 1x08

28. prosince 2011 v 11:31 | Tery
Výletu přinese pro kruh hrozný zvrat - Poté, co Cassie několik dní neslyšela o své babičce se jí rozhodne jít hledat. Diana se rozhodne, ža by měl celý kruh jít v případě, že má Jane potíže. K Adamově hrůze vyzývá také Jakea, aby se k nim přidal. Bouře obrátí výtel na noční výtel, tak Faye navrhne malou hru na pravdu pro oživení večera. Nicméně, věci berou špatný zvrat, když je Faye nucena počítat s někým ze své minulosti.

Synopse ~ 1x07

28. prosince 2011 v 11:21 | Tery
Cassie jde na epickou halloweenskou párty, která bere na nebezpečí - rozhodování o kruhu musí být trochu legrace, Faye přesvědčí Cassie vyolat velkou Halloweenskou pátry. Záměr na námluvy Jakea je zpět, Faye jsem a hodí na sebe celý halloweenský kostým. Po boji s Dianou se Adam obrátí na Cassie o radu. Mezitím, nekteří nebezpeční, nezvaní hosté se zaměřily na kruh.

Synopse ~ 1x06

28. prosince 2011 v 0:13 | Tery
Faye plánuje její pomstu, když se její bývalý kluk vrací do Chance Harbor - Když se Jake tajemný mladý muž ukáže v Chance Harbor vidí, že se toho od jeho poslední náštěvy změnilo hodně. Poprvé dívka, kterou po sobě zanechal Faye objevila, že je čarodějka a má plán, dostat hezkého kluka, který jí zlomil srdce. Věci se komplikůjí jěště víc tím, že svůj zrak upíra na zvůdnou Cassie, což hodně vyděší Adama a Faye.

Synopse ~ 1x05

8. října 2011 v 20:21 | Tery
CASSIE SE ZMÍTÁ MEZI SVOU RODINOU A KRUHEM - Cassie zápasí s tajemstvím mezi rodinou a kruhem, které musí udržet v tajnosti před svou babičkou. Nick se zaplete do smyčky,když Melissa ho požádá o pomoc sledovat její rodinou Knihu stínů. Faye je také pozvaná,ale nelíbí se jí,že je třetí kolo. Mezitím Diana touží strávit nějaký čas o samotě s Adamem a uspořádá romantický večer,aby mohli znovu rozdmýchat jiskru ve svém vztahu,ale šest z nich se sešli,aby zničili kruh zevniřt. Kompletně nevědomá novéh nebezpečí dětí se Dawn připojí k Charlesovi na loď,aby podpořila plány kruhu. Je však překvapená,když to Charles myslím smrtelně vážně.

Synopse ~ 1x04

25. září 2011 v 14:28 | Tery
Cassie má právo znát špatnosti z matčiny minulosti - Cassie vyhledává dávného přítele své matky jménem Heather Barnes (hostující hvězda Camille Sullivan) a zjistí, že byla ve strnulém stavu v tu noc při pořáru před 16 lety. Cítí se provinile, že její matka a její kruh může mít něco společného se stavem Heather, říká Dianě Cassie, která chce použít kouzla k pomoci Heather. Diana odmítá pomoci, ale Faey je více něž šťastná, že může vykouzlit kouzlo - za cenu.

Synopse ~ 1x03

20. září 2011 v 12:58 | Tery
Adam žárlí když Cassie přnáší datum ke dni školního tance. Roztomilý kluk jménem Luke ( hostující role Zachary Abel) se ptá Cassie na školní tanec, a poté co sledovala Adama jak tráví čas s Dianou u loděnice, příjme jeho nabídku. Zatíím, Melissa vidí tanec jako příležitost přiblížit se Nickovi. Faye, na druhou stranu, nemá žádné plány tam jít a zůstává zaměřena na nalezení způsobu, jak ovládat své síly. Dawn objeví někoho ze své minulosti, intenzivního muže jménem Zachary ( hostující hvězda Dave Baez) , který je ve městě a klade otázky o Cassie a kruhu, takže se Dawn ptá Charlesse, aby na něj dával pozor.
 
 

Reklama