O čem je seriál?

25. září 2011 v 18:44 | Tery
Děj zasazen do fiktivního města Chance Harbor ve Washingtonu, sleduje příběh teenagerky Cassie, která se dozvídá, že pochází z rodiny čarodějnic. A není sama.

Cassie Blake byla šťastná normální středoškolačka, dokud její matka Amelia nezemřela během tragické nehody. Osiřelá Cassie se tedy přestěhuje ke své milující babičce Jane do krásného malého městečka Chance Harbor ve Washingtonu, které její matka před lety opustila a kde lidé o jejich rodině vědí věci, které ona sama netuší.

Postupně se seznamuje se svými novými spolužáky, mezi kterými je i laskavá Diana, její přítel Adam, zadumaný samotář Nick, protivnáFay a její poskok Melissa. Brzy nato se ale začnou dít podivné věci a Cassiini noví přátelé jí prozradí, že mezi jejich předky jsou mocné čarodějnice a že čekali jen na chvíli, kdy se k nim Cassie připojí a vytvoří novou generaci "Secret Cirle" (Tajemného kruhu).

Cassie jim z pochopitelných důvodů nechce uvěřit, až jí Adam ukáže, jak odemknout její neuvěřitelné magickou moc. I přesto stále váhá, dokud Cassie neobjeví vzkaz od její matky ve staré, kůži vázané knize kouzel, ukryté v dětském pokoji její matky, který ji pomůže pochopit svůj pravý a nebezpečný osud. Co Cassie a ostatní však netuší, je to, že ve hře jsou i temné síly, které by mohly být spojeny s dospělými ve městě, včetně otce Diany a matky Faye - a to, že smrt Cassiny matky možná nebyla vůbec nehoda.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mery Mery | Web | 25. září 2011 v 18:50 | Reagovat

joj jsme :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama